Ламінат

on

Ламінат – один з найбільш популярних видів підлогового покриття. Причиною тому служить високий рівень якості ламінату, тривалий термін його служби, доступна ціна і великий вибір варіантів дизайну.
У вас є можливість купити ламінат в Запоріжжі за доступною ціною і високої якості! Дзвоніть нам прямо зараз або приїжджайте в наш в салон, ми з радістю підберемо вам саме ваш варіант!

NapolNapol

 

Купити ламінат

У нас найбільший вибір ламінату в Запоріжжі від провідних виробників. Ми працюємо як зі світовими лідерами-виробниками, так і з молодими брендами, які вже добре зарекомендували себе на цьому ринку.

Зовні ламінат мало відрізняється від паркету або дорогого кахлю, так як поверхня може імітувати структуру практично будь-якого сорту деревини або іншого матеріалу, наприклад, каменю або керамічної плитки.

Дошка ламінату являє собою конструкцію, що складається переважно з чотирьох шарів:
1) Верхній шар – забезпечує захист від стирання і ударних навантажень і виготовляється з меламіну або акрилової смоли. Від міцності і товщини верхнього шару залежить клас зносостійкості ламінату. Він несе ще й декоративну роль. На нього наносять нерівності для кращої імітації структури натурального дерева.

2) Декоративний шар, що визначає зовнішній вигляд дошки – це шар паперу з нанесеним на нього малюнком дерева, каменю, плитки або будь-який інший текстури.
3) Несучий шар, основа дошки ламінату, виготовляється з деревоволокнистих плит високої щільності. Саме ця жорстка частина конструкції виконує найважливіші функції. У несучому шарі вирізаний замок, який скріплює між собою дошки ламінату, а також виконує основну функцію по теплоізоляції і шумоізоляції.
4) Нижній стабілізуючий шар призначений для захисту дошки від деформації і збільшення жорсткості.

Як ще використовують ламінат у Запоріжжі?

Ламіновані панелі настільки досягли своєї досконалості, що дизайнери знайшли їм більш широке застосування в якості стінового і стельового покриття. Напрямок дуже сильно набирає популярність, так як результат перевершив всі очікування. Висока екологічність, простота монтажу і догляду, доступна ціна одночасно з красивим і сучасним видом зробило ламінат універсальним покриттям для всіх площин в світі обробки.

 

 

Бажаєте придбати ламінат у Запоріжжі та зробити правильний вибір?

Щоб правильно зробити свій вибір необхідно знати всі переваги і недоліки ламінованої поверхні. Почнемо з переваг, їх набагато більше:
Міцність. Матеріал досить міцний, верхній шар відмінно захищає поверхню від різних пошкоджень, витримує значні навантаження.
Довговічність. За умови дотримання правил експлуатації виробники гарантують термін служби …
32 класу – не менше 15-20 років.
33 класу – 30 років і більше.
Безпека – ламінат абсолютно екологічно безпечний, до того ж володіє добрими антистатичними і вогнетривкими властивостями.
Простота в монтажі. Ламінат дуже простий в укладанні. Кожна планка має спеціальний замок, за допомогою якого матеріал легко збирається один в один по всьому периметру підлоги.
Легкість у догляді, досить протерти вологою ганчірко

  • Дизайн.  Широкий вибір фактур і колірних рішень – є незаперечним перевага ламінату,
    що дарує життя найсміливішим дизайнерським ідеям. Гідне прикраса практично будь-якого інтер’єру.
  • Вартість. Не дивлячись на те, що зовні ламінат дуже складно відрізнити від паркету, паркетної дошки, мармуру або керамічної плитки, його ціна дуже вигідно відрізняється від них.

Але і звичайно ж не можна не сказати і про слабкі сторони даного покриття.
Головний недолік, це острах вологи. Ламінат на 70% складається з деревних волокон, тому має низьку вологостійкість і схильний до деформації при тривалому контакті з водою. Його не рекомендується використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як кухня або санвузол.

Для укладання необхідно мати рівну поверхню.
Обов’язкова наявність підкладки. Гарантія на ламінат поширюється тільки за умови дотримання інструкції по його укладанню та експлуатації, а відповідно до неї підкладку стелити під ламіноване покриття для підлоги потрібно обов’язково.

Цінова політика виробників ламінату

Щоб розібратися і вибрати дійсно гарне покриття для підлоги, яке вам слугуватиме не один рік, потрібно розуміти принцип виробництва і як відбувається ціноутворення. Адже не завжди дорогий ламінат відрізняється високою стійкістю, втрачаючи зовнішній вигляд через деякий час. А дешевий, навпаки, може радувати власників витримуючи різні навантаження.

Звертаючись в наш магазин ламінату, ви можете бути впевнені, що наші фахівці проконсультують вас не тільки про походження, а й справжній стан обраного ламінату в Запоріжжі

Вся справа в тому, що розроблену модель перед серійним виробництвом тестують по семирівневій системі, і, якщо хоча б одне з випробувань не пройдено, присвоюється найнижчий клас. Таким чином ціна на ламінат низького класу може істотно перевищувати подібну, але вище класом через витрати на сировину і виробництво.

Довіряючи нам, ви можете бути впевнені, що наші фахівці допоможуть вибрати і купити ламінат в Запоріжжі якості відповідного своєї вартості.
Пільше про підкладку про ламінат ви можете знайти тут https://napol.zp.ua/uk/pidkladka-pid-laminat.html