Лінолеум в дитячій кімнаті

on

Дитяча кімната є тим особливим місцем, куди дорослій людині краще без особливої потреби не входити. Це місце, де логіка і здорові закони втрачають будь-який сенс, дим стоїть коромислом, пил стовпом, а дитина гойдається десь під стелею на чимось, що підозріло нагадує колготки вашої дружини, зниклі ще тиждень тому.

Представили собі це? Можливо, у вас не все так погано, але стелити підлоги в дитячій кімнаті слід виходячи саме з подібних картин. Одним з найбільш безпечних матеріалів для дитячої кімнати можна по праву назвати лінолеум.

Лінолеум для дитячої кімнати досить м’який і в принципі, якщо дитина вирішила впасти, то краще нехай вона робить це на нього, ніж на бетон або голе дерево. Як запасний варіант підійде і корковий паркет. У нього більш м’яка структура, ніж у класичного паркету, він краще вбирає вологу (так, навіть самий акуратний дитина буде розливати щось на підлогу як мінімум пару раз на добу), і також є більш безпечним в плані приземлення.
Запам’ятайте: найважливіше вимога до підлоги в дитячій кімнаті – це безпека. Звичайно, дитину не навчиш літати і по ваті ходити не змусиш. Але вжити всіх можливих заходів з безпеки в будь-якому випадку варто.

Вибрати відповідний лінолеум для дитячої кімнати Ви можете в нашому салоні-магазині NAPOL