Лінолеум в Запоріжжі – як вибирати?

on

Лінолеум на сьогоднішній день вважається доступним матеріалом. З його допомогою настеляється підлога у будь-якому приміщенні: на кухні, у вітальні, спальні, дитячої і так далі. Незважаючи на те, що у крамницях підлогові покриття представлені у величезній кількості, в нашому регіоні лінолеум є дуже популярним. Даний матеріал може мати цікавий дизайн, він простий під час укладання, недорогий. М’який, пружний, у той же час він міцний (не тріскається), на відміну від дерев’яного та
керамічного покриття.

Лінолеум у Запоріжжі: основні види

Щоб зрозуміти, який саме вид підлогового покриття вам необхідний, для початку познайомтеся з найпоширенішими видами лінолеуму.
У нашій крамниці представлено лінолеум (Запоріжжя) наступних типів:
1. Натуральний. Даний матеріал випускається тільки з природних матеріалів. Підходить для кімнат, де живуть астматики і алергіки. Головні плюси: тривалий термін експлуатації, екологічно безпечний, легкий під час догляду.
2. Полівінілхлоридний. Випускаються одношарові і багатошарові покриття, на тканинні або нетканній основі.Головні переваги: великий асортимент візерунків, принтів, відтінків, низька ціна, невелика теплопровідність.
3. Гліфталевий. Основні особливості такого покриття – високий рівень звукоізоляції і теплоізоляції.
4. Коллоксиловий. Як правило, у нього немає основи. Матеріал добре переносить вологу, він еластичний, має гарний блиск.
5. Релін. Дане покриття має два шари. До переваг варто віднести високу еластичність і хорошу вологостійкість.
Купити якісний лінолеум в Запоріжжі ви
можете у нашій крамниці. У нас найширший асортимент підлогових покриттів. Серед такого різноманіття ви зможете вибрати виріб будь-якого кольору, принта і текстури.