Що нового в світі підлогового покриття?

on

Так уже повелося, що саме на підлогу в кожному будинку припадає максимальне навантаження. Якість статі і його зносостійкість залежать від того, яке покриття на нього нанесено.
Вибираючи у крамниці підлогове покриття у Запоріжжі слід приділяти увагу не тільки його зовнішності, але і технічними характеристиками. Крім таких старожилів як ламінат, лінолеум, ковролін або паркет, сьогодні можна знайти і ряд абсолютно нових, не схожих на старі варіанти, підлог.

Незвичайні покриття для підлоги
Для дуже неординарних особистостей, підлога, що виготовлена зі шкіри, стане просто ідеальним варіантом. Придбати її можна у вигляді невеликих плиточок, які викладаються за принципом ламінату. Природно, що плитка складається не тільки з однієї шкіри. Шкіра наноситься поверх коркової підстави. Зрозуміло, по такій підлозі хочеться ходити тільки босоніж.

Полы из кожи купить в магазине

Поєднати ковролін і пластмасу? А чому б і ні. Таке покриття отримало назву Флотекс. Завдяки таким різним “батькам”, Флотекс вийшов на рідкість вдалим. Він такий же м’який як ковролін і такий же водонепроникний, як пластик. Здавалося б, ну і що тут такого? Однак в побуті, такий килимок просто незамінний, його можна мити як звичайний лінолеум, а ще в ньому не розводяться і не розмножуються мікроби.