Щоб купити якісний ковролін, треба знати з чого він складається

on

За своєю структурою ковролін складається з двох шарів.

Перший з них являє собою основу – ворс, а другий – що закріплює ворс шар. У статті буде докладно розглянута вторинна основа, яка прилягає до підлоги при укладанні

Ця основа впливає на експлуатаційні якості, серед яких:
● еластичність,
● теплоізоляція,
● зносостійкість,
● пружність,
● опір до усадки,
● запобігання ковзання.

Основи подібного роду існує в декількох варіантах, але найбільш поширеними серед них є штучний і натуральний джут, а також латексна гума, що надає ковроліну особливі відчуття комфорту і м’якості.

Сфери застосування ковроліну

Ковролін з гумовою підкладкою володіє більшою довговічністю, а застосування його найбільш ефективно в місцях, які вимагають найбільш тривалого терміну служби. До таких місць відносяться медичні або спортивні установи, офіси і різні державні установи. Завдяки своїй можливості переукладання, а також невисоку вартість, ковролін використовується при виробництві покриттів синтетичного типу для спортивних майданчиків.

Як купити якісний ковролін в Запоріжжі?

Давайте докладніше розглянемо його якісні характеристики.
Ворс ковроліну є поліпропілен, здатний тривалий час не змінювати свого кольору навіть при частих прибираннях. Гума сприяє більш міцному приклеювання до основи, а також запобігає розшаруванню при дії вологи.
Ковролін здатний поглинати шум і витримувати механічні навантаження.

При використанні ковроліну в житлових приміщеннях, його гумова основа буде як не можна до речі в місцях з інтенсивним рухом, наприклад в передпокої або на сходовому прольоті. Варто відзначити і те, що ковролін з гумовою основою категорично заборонено укладати на паркет або ламінат.

Для того щоб купити якісний ковролін в Запоріжжі за найнижчою ціною приходите в наш салон-магазин Napol.