Сучасні підлогові покриття

on

Матеріали для підлогового покриття в нинішній час, повинні володіти такими властивостями – якість і міцність, довговічність і краса, якісна звукоізоляція.

Вони поділяються на чотири основних види:
● дерев’яні покриття для підлоги;
● ламіновані підлогові покриття;
● полімерні матеріали для покриття підлоги;
● плиткові покриття для підлоги.

Розглянемо кожен вид підлогового покриття по порядку.

Покриття для підлоги з дерева придбали найбільшу популярність серед населення, завдяки позитивним якостям, таким як довговічність і зручність матеріалу в експлуатації. Звичайно, і в цьому підлоговому покритті існують свої недоліки. До них можна віднести: невисоку естетичну цінність, низьку вологостійкість, при тривалому використанні з’являються знос і неприємні звукові ефекти, а в такому матеріалі як паркет – ще й складність складання.
Покриття для підлоги з ламінованих матеріалів (ламінат), в нинішній час є найперспективнішими, можна сказати що це одне з модних, видів покриттів. Така підлога, якщо порівнювати з дерев’яними покриттями має відносно невисоку вартість, має привабливий вигляд і практично вписується в будь-який інтер’єр будинку. Ще одним з плюсів ламінованого покриття є той факт, що бруд і пил не пристають на поверхню, і така підлога дуже легко утримувати в чистоті. Одним з важливих недоліків є те, що ламінована підлога не довговічна і має низьку вологостійкість, особливо якщо справа стосується кухні.

Ще один вид підлогових покриттів – це лінолеум і ковролін. Користуються такі покриття великим попитом у населення завдяки своїй невеликій ціні (дешевизні), простоті змісту і нескладній укладці. Ще важливий аспект, який додає популярності цьому покриттю, велика кольорова гама і вибір візерунків, які імітують різні більш дорогі покриття.
Звичайно, і у цих підлогових покриттів існують свої мінуси, а саме – низька механічна міцність матеріалу.

Плиткові підлогові покриття завжди були одними з найдорожчих видів покриттів, оскільки тільки у плитки відсутні всі мінуси і недоліки які характерні іншим видам покриттів для підлоги. Плюси плиткового статі:
● довговічність,
● міцність,
● водостійкість,
● висока декоративна цінність.
Єдиним недоліком такого покриття є дуже значні вимоги при підготовці до роботи, сама складність укладання і звичайно ж при відсутності підігріву завжди холодну підлогу.
Перед тим як купити вибраний вид підлогового покриття, слід враховувати, за яких умов планується його експлуатація.

Вінілові підлоги. Зносостійкість такого покриття прекрасно підходить для громадських місць з великою прохідністю. Така підлога стійка до впливу різних миючих засобів і механічних навантажень.
Але щоб всі властивості вінілової плитки для підлоги прослужили вам не один рік, в процесі укладання потрібно не тільки якісне покриття.
Важливо в точності дотримуватися технологічний процес укладання такого матеріалу.
Приходьте в наш виставковий салон, і ми з величезним задоволенням допоможемо вам покриття для підлоги купити для вашого будинку, магазину або офісу! А наш дизайнер ще й допоможе підібрати найбільш відповідну колірну гамму, яка буде ідеально відповідати вашому інтер’єру.