Темна підлога в дизайні інтер’єру

on

У плануванні дизайну інтер’єру, безсумнівно, одну з лідируючих ролей грає підлогове покриття. Правильно підібраний матеріал, а особливо колір, здатний стати значною деталлю загальної картини сприйняття приміщення.
Якщо у дизайні вибрати темний ламінат або темний лінолеум, то він додасть інтер’єру вишуканий і респектабельний вигляд, підкреслить статус власника.

Важливою перевагою темних підлог є те, що така підлога зберігає свій первісний колір незалежно від колірної гами інших елементів.

Яскраві кольори меблів і стін з легкістю виводять світлі підлогові дерев’яні покриття з самого початку нейтрального тону в більш яскраву колірну гамму. Червоний диван зробить його рожевим, а фіолетові шпалери додадуть блідо бузковий відтінок. Темний лінолеум або ламінат від подібних впливів убезпечений.

Темне забарвлення підлог надає навіть дешевим матеріалами благородний вид і виглядає якісніше світлих. Недорогий лінолеум блідо-бежевого кольору обов’язково кинеться в очі.
Темний колір підлогового покриття створює сильне контрастне поєднання в дизайні і вимагає дотримання декількох важливих правил.
● Не можна плутати бежеві та світло-коричневі кольори з пастельними в кавово-бежевій палітрі інтер’єру. Зіб,ється відчуття елегантності.
● Важливо вірно поєднувати яскраві відтінки з темною підлогою, яскраво жовтий колір при такому сусідстві стане більш блідим.
● Щоб уникнути пласкості простору потрібно уважно поєднувати в ньому кілька фактур, так, наприклад, з темною підлогою прекрасно поєднуються матове скло і стильна хромована побутова техніка.