Відео огляд салону NaPol

on

Ми знаходимося у салоні «NAPOL» і у нас найбільший вибір всіх видів підлогових покриттів від провідних виробників країн Європи на будь-який смак і бюджет. Ми проведемо по салону невеличку екскурсію і Ви самі в цьому переконаєтеся!
Ламінат бельгійської компанії Quick – Step, яка вже багато років займає перші місця у рейтингу виробників. Вони перші, кому вдалося домогтися повної відповідності зовнішнього вигляду з тактильними відчуттями і запатентувати замкову систему, яка забезпечує швидкий і легкий спосіб укладання. Продукція компанії одержала сертифікат, що підтверджує екологічність покриттів і з 14-го року представила ламінат, який має вологостійкі якостями.
Kastamonu Турецької компанія, яка є одним зі світових лідерів меблевої та будівельної галузі. Після відкриття заводів в багатьох країнах, в тому числі і в Росії, продукція Кастамону завоювала популярність, так як за доброї європейської якості має доступну вартість.
Ламінат Balterio – це бельгійський високоякісний, елітний ламінат, який виготовляється із застосуванням інноваційних технологій і вражає не тільки якістю, але й безліччю колекцій, що дозволяє зробити відповідний вибір. Як правило, при побутовому використанні виробник дає гарантію на більше як 30 років.
.Ще один дуже популярний виробник підлогових покриттів – Сербська компанія TARKETT. Широкий асортимент продукції охоплює різні сегменти ринку і на протязі багатьох років компанія виправдовувала репутацію лідера в області підлогових покриттів. Головну позицію у продажах займає лінолеум, ми познайомимося з ним у другому залі …
Ламінат німецької компанії PARADOR дає уявлення про те, якою має бути сучасна підлога. Унікальні дизайни, висока якість матеріалів, інноваційні технології роблять ламінат Парадор технічно досконалим покриттям підлоги.
Окремо потрібно сказати про колекцію EDITION. Це єдина колекція для розробки якої запрошувалися відомі в усьому світі дизайнери. Купуючи ламінат з цієї колекції, Ви автоматично отримуєте унікальний, дизайнерський інтер’єр!
Німецький ламінат КRONOSTAR проводиться в Росії, але контролюється міжнародним концерном “Krono Group» що дозволяє використовувати європейське обладнання та сучасні технології при виробництві. На думку фахівців, ламінат Кроностар є одним з найбільш екологічно чистим на європейському ринку.
Австрійська продукція KAINDL вже не одне десятиліття займає лідируючі позиції на будівельному ринку.У нього дуже багато переваг, зокрема ламінат виготовляється з чистої гірської ялини, має високу якість, величезний вибір шикарних текстур і гарантію 30 років.
Турецька компанія «AGT» трохи більше 30 років на ринку підлогових покриттів, але вже міцно завоювала позиції лідера в Європі, завдяки новітнім розробкам і правильної цінової політиці. У ламінату АГТ дуже міцна поверхня зі стійкістю до утворення плям і зам’ятин і антибактеріальне покриття, яке не залишає бактеріям жодного шансу.
EGGER … Спочатку заснована компанія в Австрії на сьогоднішній день Egger має 17 виробничих майданчиків у Європі. При виробництві застосовують плити HDF, які складаються з пресованих натуральних волокон хвойних порід дерев. Крім того на всіх стадіях виготовлення ламінат проходить жорсткий контроль і в підсумку продукт задовольняє всім параметрам і вимогам.
Серед великої кількості брендів з виробництва лінолеуму, у нас у наявності найбільш популярні виробники такі як Таркетт, Синтерос, Граб, Ютекс, IVC … Величезний вибір дизайнів і що найважливіше – весь лінолеум є на складі в наявності і в потрібному вам розмірі відріз можна отримати вже в день замовлення.
Велика лінійка килимових покриттів з великим вибором кольорів, довжини ворсу і класом застосування.
Окремо хочеться привернути увагу до вінілові покриттів. Це унікальний продукт, який поєднав у собі кращі якості лінолеуму і ламінату. Безліч дизайнів відмінно передають імітацію текстури цінних порід дерева і природних матеріалів, а його застосування підходить практично до всіх видів приміщень з різною прохідністю.
Останнім часом дизайнери прийшли до висновку, що і ламінат, і вініл є ідеальним матеріалом для обробки не тільки пыдлоги, але і стін. Завдяки широкому вибору дизайнів та текстур можна з легкістю втілити будь-яку дизайнерську ідею і отримати у результаті гарний і сучасний інтер’єр. При цьому легкість у догляді вам гарантована. Ми продемонстрували кілька ідей оздоблення стін покриттям для підлоги Ламінат Кайндль …, Таркет … Панелі АГТ, ламінат Балтерио, Еггер і Парадор.
Залишайтеся вдома і телефонуйте нам, а ми підберемо для вас потрібне покриття і доставимо додому. Зробіть свій будинок затишніше і .. будьте здорові!)