Як купити лінолеум та не помилитись

on

Перш ніж купити лінолеум у Запоріжжі слід знати кілька правил, з огляду на які легко визначитися з вибором підлогового покриття для будинку, офісу або приміщення з великою прохідністю.
● По-перше, при виборі лінолеуму необхідно звернути увагу на товщину захисного шару, наявність шару ПВХ.
● По-друге, якісне покриття не може мало важити, якщо лінолеум легкий, то краще від нього відмовитися. Хороший лінолеум має нейтральний запах. Різкий запах, це вірна ознака дешевого і не якісного лінолеуму.

Переваги покупки лінолеуму

Лінолеум – полімерний оздоблювальний матеріал, виготовлений з п’яти шарів, ретельно з’єднаних між собою. Верхній шар прозорий, його складова – поліуретанова смола. За рахунок неї шар виконує функцію захисту. Наступний шар відповідає за малюнок покриття.

Третій, четвертий і п’ятий виготовлені зі спіненого полівінілхлориду, що додає рельєфність, стійкість до різних впливів і еластичність.

 

 

Залежно від призначення, лінолеум класифікують на три типи:

• Побутовий;
• Напівкомерційний;
• Комерційний.

Відмінним варіантом для будинку, квартири та іншого приміщення з невеликою прохідністю є напівкомерційний лінолеум. Цей лінолеум має високу зносостійкість, стійкий до стирання, легко вкладається, і стоїть на порядок дешевше комерційного лінолеуму. Широка колірна гамма дозволяє підібрати ідеальний варіант для невеликого офісу або будинку. Цей лінолеум має товщину захисного шару 0,5 – 0,6 мм і має звукопоглощением в 12-16 Дб. Додатковий захисний шар полегшує догляд за покриттям підлоги і запобігає потраплянню бруду в його структуру. Склад натурального покриття обумовлений виключно екологічно чистими матеріалами – масла, смоли, льон. У натурального лінолеуму може бути тканинна, або неткана основа.

Споживач може вибрати необхідну йому ширину рулону, в діапазоні від 2-х метрів до 4-х метрів, що дозволяє укласти покриття максимально економічно і скоротити кількість швів.
Лінолеум є популярним будівельним матеріалом. Це перше підлогове покриття, яке дозволило зберігати тепло без використання килимів.

Основні якості лінолеуму – це:
● надійність,
● довговічність,
● міцність,
● еластичність.

Багато господинь люблять лінолеум за його порівняльну дешевизну, непоганий зовнішній вигляд і невибагливість у догляді. Лінолеум витримає чистку будь-якими хімічними реагентами.
Звичайно, у лінолеуму як у будь-якого іншого підлогового покриття є і свої мінуси. Після перебування на морозі він втрачає еластичність. Але йому достатньо однієї години для «відігрівання», щоб він знову став придатним для укладання на підлогу.
Для того щоб купити лінолеум в Запоріжжі приходите в наш салон-магазин.