Який лінолеум Ви можете придбати у нас

on

Лінолеум – найпопулярніше і улюблене всіма підлогове покриття. Його популярність зростає з кожним роком оскільки в ньому ідеально поєднуються висока якість, екологічність, низькі ціни, а також різноманітність дизайнів і кольорів. салон «NaPol» пропонує лінолеум популярних брендів за низькими цінами. У нас найбільший вибір товару відомих брендів, таких як: Sinteros, Tarkett, Juteks, IVC, Grabo. Безліч дизайнів, що імітують структуру цінних порід дерева, палацовий орнамент, абстракція, трава, камінь, плитка, килим – все це можна знайти в колекціях лінолеуму у нас у салоні. Щоб Вам було зручніше зробити свій вибір, давайте розглянемо виробників лінолеуму і їх продукцію.

Виробники лінолеуму

Купить линолеум Джатекс1.Компанія Juteks заснована в 1939 році у Словенії. Через 10-річчя фабрика перетворилася на великий концерн з виробництва ПВХ-покриттів. Лінолеум Juteks включає комерційні, напівкомерційні, побутові моделі з різним навантаженням інтенсивності. Антибактеріальне покриття і захисний шар з поліуретанового лаку служать гарантом довгого терміну служби і комфортного використання лінолеуму. Декори стилізовані під плитку, натуральний паркет, кам’яну крихту і мають приємні натуральні відтінки. Пропонуємо купити за вигідною ціною все колекції лінолеуму Juteks .

Линоеум ИВЦ купить в Запорожье2. Бельгійська компанія IVC більше 30 років виробляє якісний лінолеум. Покриття відрізняється стійкістю до механічних деформацій, стирання, мають високі теплозвукоізоляційні властивості. Варто відзначити також можливість укладання з системою «тепла підлога». Всі фірмові моделі лінолеуму IVC відрізняються яскравими красивими декорами, що повторюють натуральні текстури дерева або каменю. Лінолеум IVC завжди широко представлений в асортименті нашого салону.

Купить линолеум грабо в Запорожье3. Компанія Grabo – один з найстаріших європейських виробників підлогових ПВХ покриттів. Відмінні експлуатаційні характеристики, міцність, еластичність, високий
клас зносостійкості, відмінна звукоізоляція виділяють колекції Grabo серед конкурентів. Різноманітність дизайнів і кольорів лінолеуму робить його універсальним варіантом для укладання в офісних та житлових приміщеннях. Ви можете завжди прийти і купити лінолеум Grabo в нашому салоні.
Линолеум синтерос купить в Запорожье4. Лінолеум під брендом Sinteros виробляється на заводах в Україні, Сербії та Росії. Високий контроль на всіх етапах виробництва дозволяє створювати якісний, гарний і недорогий лінолеум. Продукція відрізняється міцністю і надійністю, легко переносить вплив яскравого світла, вологи і хімічних речовин. Моделі Sinteros представлені трьома видами лінолеуму, які підійдуть для укладання в будь-яких приміщеннях. У нас можна недорого купити лінолеум Sinteros різних фактур і забарвлень.
Линолеум Таркет купить в Запорожье5. Компанія Tarkett є лідером на ринку підлогового покриття у світі. Її продукція вирізняється високою якістю , відмінними функційними показниками у поєднанні з чудовим зовнішнім виглядом. Практичність, універсальність покриття, велика кількість варіантів кольорів, відтінків, малюнків – ось що подобається споживачу у лінолеумі Tarkett. Він також не потребує особливого догляду, абсолютно невибагливий до миючих або чистячим засобів, легко укладається і служить довгі роки. У нас можно придбати лінолеум Tarkett для приміщень всіх типов.
Запрошуємо відвідати салон магазин NaPol