Лінолеум

on

Магазин «NAPOL» пропонує лінолеум найпопулярніших брендів за найнижчими цінами. Лінолеум вже більше 150 років залишається улюбленим покриттям підлоги, а його популярність тільки зростає. Це зрозуміло, адже лінолеум
втілює в собі ідеальне поєднання ціни та якості.У нас найбільший вибір дизайнів всіх кольорів і фактур, а наші продавці-консультанти допоможуть вам зорієнтуватися у різноманітті підлогових покриттів і зробити правильний вибір.

купить линолеум Запорожье

Лінолеум -самое популярне і улюблене всіма підлогове покриття з усіх існуючих! І це повністю виправдано, так як виробники наділили лінолеум такими цінними характеристиками, як екологічна безпека, вологостійкість, непохитна стійкість до зношування (при середній прохідності) і постійному впливу миючих засобів, хорошими тепло – і звукоізоляційні параметрами.

Вирішили купити лінолеум?

І правильно зробили. Незаперечною перевагою лінолеуму або, як його ще називають ПВХ-покриття, навіть володіє мінімальним захисним шаром, є його міцність і довговічність. Лінолеум можна сміливо укладати на підлогу, що обігрівається, при цьому він буде добре зберігати тепло, і щороку економити наші кошти в опалювальний сезон. Тому купити лінолеум в магазині NAPOL – це не тільки зручно, але й економічно вигідно.
Безліч дизайнів, що імітують структуру цінних порід дерева, природних матеріалів, палацовий орнамент, абстракція, трава, камінь, плитка, килим, бруківка … неможливо перелічити все різноманіття вибору.

магазин линолеума Запорожье

Це по праву робить лінолеум найдемократичнішим покриттям з усіх існуючих. Його можна зустріти, як у фешенебельних готелях і заміських будинках, так і в міських квартирах і в виробничих цехах. Він вдало гармонує і з розкішшю інтер’єру в стилі бароко, і з лаконічним, стриманим хай-теком.
При цьому ціна лінолеуму в Запоріжжі істотно нижче всіх популярних своїх конкурентів, а догляд за ним значно простіше.

Отже, купуючи лінолеум, ми відразу отримуємо багато переваг:

1. Невисока ціна з усіх відомих покриттів.
2. Швидкий і відносно легкий монтаж.
3. Можливість часто проводити вологе прибирання.
4. Довгий термін служби.
5. Високу зносостійкість.
6. Тепло- та звукоізоляцію

Зробивши один раз правильний вибір, ви надовго придбаєте собі не тільки гарним і комфортним інтер’єром, але і міцною і довговічною підлогою.
Перш, ніж здійснити купівлю, важливо знати відповіді на питання:
1. Чи відповідає покриття своєму призначенню (для дитячої, передпокої, кухні, спальні, санвузли, громадських приміщень).
2. Чи витримає навантаження на підлогу, з огляду на кількість проживаючих і ступінь прохідності місця.
3. Чи відповідає вибране покриття висунутим вимогам антистатичність, теплоізоляція, вологостійкість, шумопоглинання, антибактеріальні властивості).
4. Чи вписується воно в дизайн квартири (буває однотонним, з абстрактним малюнком, або імітує різні фактури – тканину, деревину, плитку, камінь та ін.)
На ці та багато інших питань, ви зможете знайти відповіді в нашому салоні, де представлені зразки лінолеуму найпопулярніших брендів за низькою ціною. Наші продавці-консультанти допоможуть вам зорієнтуватися в різноманітті підлогових покриттів і зробити правильний вибір. Ваша нова підлога буде не тільки гарною, але слугуватиме вам довгі роки.

Який буває лінолеум

Виробники експериментують з основою, створюючи безшумні, екологічно безпечні і довговічні моделі, щоб задовольнити споживачів.
На сьогоднішній день лінолеум низької якості не проводиться на увазі високих витрат на виробництво і нерентабельною підсумкової вартості. А найбільшою популярністю користується промисловий і напівпромисловий клас. Такий лінолеум не тільки відрізняється високою зносостійкістю, а й підходить для розміщення під ним теплих електричних підлог. Він не деформується від нагрівання і здатний ефективно передавати тепло.
Однак не всі типи підійдуть для монтажу, наприклад, ВПХ-лінолеум зважаючи на свою м’якості може деформувати провід і привести до виходу з ладу теплоносія. Якщо ви бажаєте придбати лінолеум у Запоріжжі відмінної якості за ціною виробника, тоді вам до нас! У магазині «NAPOL» вам допоможуть підібрати енергоефективне, безпечне покриття, проконсультують і допоможуть доставити покупку до місця призначення.

Класиіфікація лінолеуму та як правильно його обирати